TOUR ČELÁKOVICE 2013 v bleskovkách – závěr

Odehráním posledního  - 10. kola TOUR ČELÁKOVICE byla úspěšně ukončena šachová sezóna. V celkovém pořadí obsadil první místo Pavel Horký, druhé Petr Tichý a třetí Petr Kopecký. Celkové výsledky zde. Fotografie (zde). Podrobnosti o celkovém průběhu (zde).

Bleskový turnaj k ukončení sezóny – 10. kolo TOUR ČELÁKOVICE

Dne 28. 6. 2013 jsme sehráli pro tuto sezónu poslední – 10. kolo Tour Čelákovice v bleskovém šachu. Zároveň se jednalo o již každoroční turnaj k ukončení šachové sezóny. Akce se zúčastnilo 13 šachistů. V turnaji zvítězil Miloslav Partl, druhé místo vybojoval Pavel Horký a třetí místo Petr Kopecký. Výsledky turnaje zde.

Přebor oddílu ŠK Spartak Čelákovice 2013

V červnu byl dohrán klubový přebor. Poslední partii Sedlatý – Horký, vyhrál černý, čímž se zároveň rozhodlo i o konečném pořadí. Přeborníkem se pro letošní rok stal Pavel Horký se ziskem 6,5 bodu (ze 7 možných), druhé místo, díky lepší vzájemné partii, získal Martin Sedlatý a třetí místo obsadil Petr Tichý, oba 4,5 bodu. Kompletní výsledky jsou zde. Další podrobnosti (zde).