Výsledek krajského přebor mládeže

V neděli skončila poslední a vrcholná akce mládeže – krajský přebor do 16 let, kam bylo nutné se kvalifikovat. Celkem se  představilo 11 našich hráčů – 8 hochů a 3 dívky. Po slabších letech o nás bylo hodně slyšet a děti byly vidět na předních šachovnicích a zaujaly i hrou. Celkem čelákovické barvy získaly 4 medaile. Zejména je nutné vyzdvihnout, že máme krajského přeborníka do 10 let, dvě děti se dostaly na listinu talentů a tři se kvalifikovaly na Mistrovství Čech. Rovněž jsme byli vedle Říčan a Lysé nejúspěšnějším klubem.
Výsledky na odkazech:
HD10

Ohlédnutí za Šachy v přírodě 7

Připomínka odpoledne 19. 5. ve fotkách a krátké zprávě.

9. kolo 7. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 9. kolo 7. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 7. 6. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.