Velikonoční bleskáč 2012

Při příležitosti Velikonoc jsme se dne 6. dubna 2012 již tradičně setkali a sehráli turnaj ŠK v bleskovém šachu. Turnaje se zúčastnilo 7 členů ŠK, z toho i dva z našeho šachového kroužku (Lukáš Janda a Vojtěch Rubeš). Ceny byly opět dotovány z vlastních zdrojů (každý něco přinesl a něco jiného si odnesl). Velké poděkování patří Stanislavu Hájkovi za věnování Putovního poháru přeborů ŠK v bleskovém šachu. Petr Kopecký věnoval medaile pro první tři místa, za což mu rovněž patří dík.
Vítězem turnaje se stal Pavel Horký, na druhém místě se umístil Petr Kopecký. Na 3. až 6. místě se umístili se stejným počtem bodů 4 hráči, takže o dalším pořadí rozhodlo hodnocení SB, díky kterému se na 3. místě umístil Lukáš Janda (krásný úspěch!). O pořadí na dalších místech nerozhodl ani SB a musely se hodnotit vzájemné partie a počet výher, takže na dalších místech se umístili postupně Petr Válek, Libor Mrozinski, Stanislav Hájek a Vojtěch Rubeš.
Celková tabulka výsledků (zde) a na informační A4 z klubové nástěnky (zde), pár fotografických momentů ve fotogalerii (zde).